Na Gimnaziji Litija že vrsto let dijakom nudimo gledališki abonma z organiziranimi ogledi gledaliških predstav. V preteklih letih smo si med drugim ogledali: TARTUFFE / Molière, TIH VDIH / Nejc Gazvoda, HLAPCI / Ivan Cankar, TEROR / Ferdinand von Schirach in druge.

Tudi v letošnjem šolskem letu vam nudimo ogled gledaliških predstav, tokrat v spletni različici.

V ta namen smo v okolju Microsoft Teams odprli kanal »Gledališče na daljavo«, vabljeni, da se nam pridružite. Tam boste našli povezave na brezplačne oglede gledaliških predstav. Kodo za priključitev vam bodo posredovali profesorji slovenščine.

Z ogledi predstav si dijaki lahko pridobite ure iz sklopa obveznih izbirnih vsebin, in sicer 5 ur za ogled posamezne predstave. (Na ogled predstave morate vstopiti skozi povezavo v Teams, saj je le tako vidno, da ste si predstavo ogledali.)

Vabljeni k ogledu!

(Skupno 171 obiskov, današnjih obiskov 1)