Zaposleni

Ravnateljica:

Vida Poglajen (vida.poglajen(at)guest.arnes.si)

IME IN PRIIMEK ELEKTRONSKI NASLOV     PREDMET GOVORILNE URE
za starše
GOVORILNE URE
za dijake
RAZREDNIK
Urška S. Pišek urska.pisek1(at)guest.arnes.si slovenščina torek, 5. ura  torek, 8. ura 2. a
Janoš Železnik zeleznik.janos(at)gmail.com slovenščina  torek, 2. ura torek, 8. ura
Mateja Golouh matejagolouh(at)hotmail.com zgodovina, španščina  torek, 3 ura  sreda. 8. ura 3. a
Dunja Karlovšek psihologija  petek, 3. ura petek, 8. ura
Tanja Boltin tanja.boltin(at)guest.arnes.si geografija  ponedeljek, 5. ura  sreda, 7. ura
Natalija Zver natalija.zver2(at)guest.arnes.si matematika sreda, 2. ura  sreda, 7. ura 2. b
Jan Maver jan.maver(at)guest.arnes.si matematika  četrtek. 4. ura  četrtek, 7. ura 1. b
Ana Črne ana.crne(at)guest.arnes.si angleščina, ruščina  sreda, 2. ura  sreda, 7. ura 3. b
Irena Prašnikar irena.prasnikar(at)guest.arnes.si angleščina  sreda, 4. ura  sreda, 7. ura
Diana Redl Kolar diana.redl(at)guest.arnes.si nemščina  četrtek, 2. ura  torek, 8. ura 4. b
Špela Novljan Potočnik spela.novljan-potocnik(at)guest.arnes.si nemščina, španščina  petek, 3. ura   torek. 8. ura
Jasmina Rome jasmina.rome(at)guest.arnes.si kemija, študij okolja  sreda, 3. ura  ponedeljek, 7. ura 1. a
Iztok Černe iztok.cerne1(at)guest.arnes.si biologija, študij okolja  sreda, 3. ura  četrtek, 7. ura
Miha Medvešek medvesek.miha(at)gmail.com fizika  sreda, 5. ura četrtek, 4. ura
Anita Medvešek anita.medvesek6(at)gmail.com glasba  torek, 4. ura  torek, 4. ura in predura
Blaž Rojko blaz.rojko(at)guest.arnes.si pevski zbor
Jernej Podgornik jernej_podgornik(at)hotmail.com sociologija, filozofija  sreda, 7. ura
Darko Pandur darko.pandur1(at)gmail.com informatika  torek, 4. ura  torek, 8. ura
Maria Primožič maria.primozic(at)gmail.com likovna umetnost torek, 5. ura torek, 8. ura
Mitja Strmec mitja.strmec(at)gmail.com športna vzgoja  četrtek, 5. ura  ponedeljek, 8. ura 3. c
Janez Medved janez.medved1(at)guest.arnes.si športna vzgoja sreda, 3. ura  četrtek, 3. ura
Svetovalna služba: Tanja Boltin (tanja.boltin(at)guest.arnes.si)
Tajnik šolske maturitetne komisije: Jan Maver (jan.maver (at)guest.arnes.si)
Organizator obveznih izbirnih vsebin: Mitja Strmec (mitja.strmec(at)gmail.com)
Poslovna sekretarka: Jasmina Domadenik (tajnistvo(at)gimnazija-litija.si)
Računovodkinja: Nives Godec (admin(at)s-gimlit.lj.edus.si)
Knjižničarka: Maja Deniša (knjiznica(at)gimnazija-litija.si)
Laborant in vzdrževalec učne tehnologije: Branko Koprivnikar (branko.koprivnikar(at)guest.arnes.si)
Hišnik: Metod Lovše
Kuharja:
  • Darja Cirkvenčič
  • Simon Groznik

kuhinja(at)gimnazija-litija.si

Čistilke:
  • Ljubica Katić
  • Alenka Leskovšek
  • Marinka Škoda
  • Marica  Zupan

(Skupno 4.367 obiskov, današnjih obiskov 9)