IME IN PRIIMEK, naziv ELEKTRONSKI NASLOV PREDMET GOVORILNE URE
za starše
GOVORILNE URE
za dijake
RAZREDNIK

Vida Poglajen, ravnateljica

prof. matematike, svetnica

vida.poglajen(at)gimnazija-litija.si        
Urška Simnovčič Pišek, prof. slovenščine in zgodovine, svetnica urska.simnovcic-pisek(at)gimnazija-litija.si

slovenščina,

ITS

sreda, 2. ura sreda, 8. ura 1. b
Janoš Železnik, prof. slovenščine in pedagogike, svetovalec zeleznik.janos(at)gmail.com

slovenščina,

 

ponedeljek, 3. ura petek, 7. / 8. ura  
Mateja Golouh, prof. zgodovine in španščine, svetovalka matejagolouh(at)hotmail.com zgodovina, ITS ponedeljek. 3. ura petek, 8. ura 2. a
Rok Kokot, prof. psihologije rok.kokot@gimnazija-litija.si psihologija sreda, 5. ura sreda, 8. ura  
Tanja Boltin, prof. geografije in pedagogike, svetnica tanja.boltin(at)gimnazija-litija.si geografija torek, 5. ura sreda, 8. ura  1. a
Natalija Zver, prof. matematike, svetovalka natalija.zver(at)gimnazija-litija.si

matematika

 

ponedeljek, 2. ura sreda, 8. ura  
Mateja Ivančič, prof. matematike mateja.ivancic@gimnazija-litija.si

informatika

ITS

torek, 5. ura torek, 8. ura  
Jan Maver, prof. matematike, svetnik jan.maver(at)gimnazija-litija.si

matematika,

 

sreda, 4. ura ponedeljek, 7./8. ura 4. b
Ana Črne, prof. angleščine in ruščine, svetovalka ana.crne(at)gimnazija-litija.si

angleščina,

ruščina

četrtek, 3. ura ponedeljek, 8. ura 2. b
Irena Prašnikar, prof. angleščine in slovenščine, svetnica irena.prasnikar(at)gimnazija-litija.si

angleščina, slovenščina,

ITS

torek, 2. ura sreda, 8. ura 3. a
Diana Redl Kolar, prof. nemščine, svetnica diana.redl(at)gimnazija-litija.si nemščina torek, 4. ura torek, 8. ura 3. b
Jasmina Rome, prof. kemije, svetnica jasmina.rome(at)gimnazija-litija.si

kemija

 

torek, 2. ura ponedeljek, predura 4. a
Iztok Černe, prof. biologije, svetnik iztok.cerne(at)gimnazija-litija.si biologija četrtek, 5. ura ponedeljek, 8. ura  
Miha Medvešek miha.medvesek@guest.arnes.si fizika torek, 3. ura sreda, 8. ura  1. c
Viktorija Celarc, prof. glasbe viktorija.celarc@gmail.com glasba četrtek, 3. ura četrtek, predura  
Ana Avbelj ana.avbelj1@guest.arnes.si nemščina  torek, 4. ura  petek, 8. ura  
Peter Laznik Eberl, prof. sociologije in filozofije peter.laznik-eberl(at)gimnazija-litija.si

sociologija

 

ponedeljek, 4. ura

ponedeljek, predura

sreda, 9. ura

 
Erna Jurca Batagelj erna.jurca-batagelj(at)gimnazija-litija.si matematika ponedeljek, 3. ura torek, 8. ura  
Maria Primožič, prof. likovne umetnosti, svetovalka maria.primozic(at)gmail.com likovna umetnost četrtek, 4. ura četrtek, predura  
Mitja Strmec, prof. športne vzgoje, svetnik mitja.strmec(at)gmail.com športna vzgoja četrtek, 4. ura sreda, 8. ura  
Janez Medved, prof. športne vzgoje, svetovalec janez.medved1(at)guest.arnes.si športna vzgoja četrtek, 3. ura ponedeljek, 8. ura  
Erik Klinc, prof. angleščine in filozofije  erik.klinc@guest.arnes.si filozofija ponedeljek, 4. ura ponedeljek, 7. ura  
dr. Jure Mravlje, prof, biologije jure.mravlje@bf.uni-lj.si ITS po dogovoru po dogovoru  
Patricija Ostrožnik Zupančič patricija.ostroznik-zupancic@gimnazija-litija.si geografija petek, 4. ura petek, 8. ura  
Maja Blejec, laborantka majab@gimnazija-litija.si   po dogovoru po dogovoru  
Svetovalna služba:

Tanja Boltin (tanja.boltin(at)gimnazija-litija.si)

Janoš Železnik (zeleznik.janos(at)gmail.com)

Tajnik šolske maturitetne komisije: Jan Maver (jan.maver(at)gimnazija-litija.si)
Organizator obveznih izbirnih vsebin: Mitja Strmec (mitja.strmec(at)gimnazija-litija.si, mitja.strmec@gmail.com)
Tajnica: Jasmina Domadenik (tajnistvo@gimnazija-litija.si)
Računovodkinja: Nives Godec (admin@s-gimlit.lj.edus.si)
Knjižničarka: Maja Deniša (knjiznica@gimnazija-litija.si)
Laborant in vzdrževalec učne tehnologije: Maja Blejec (majab@gimnazija-litija.si)
Hišnik: Tomaž Bizjak
Kuhinja:
  • Sovita, d. o. o.

kuhinja@gimnazija-litija.si

Čistilke:
  • Ljubica Katić
  • Alenka Leskovšek
  • Marinka Škoda
  • Marica  Zupan

 

 

   
(Skupno 19.813 obiskov, današnjih obiskov 1)