Novo šolsko leto se hitro približuje in v nadaljevanju vam posredujemo nekaj kratkih informacij ob začetku pouka.

• Zbor vseh dijakov bo v sredo, 1. 9. 2021, pred šolo.
  • Dijaki 1. letnikov se zberete ob 8.00 uri, dijaki 2., 3. letnikov ob 8.15 uri  in dijaki 4. letnikov ob 8.30 uri.
  • Prvi šolski dan boste imeli samo razredne ure. Dijaki 1. letnikov 4 ure, dijaki ostalih letnikov pa 3 ure.
  • Urnike boste prejeli prvi šolski dan.
  • Malica bo 1. 9. 2021 organizirana za vse dijake.
  • S toplim obrokom bomo pričeli v četrtek, 2. 9. 2021.
  • Avtobusi za Zagorje bodo zjutraj vozili po običajnem voznem redu. Povratek v Zagorje bo ob 11.45 uri.
  • S seboj prinesite beležko in pisalo, ne pozabite tudi na copate.
  • Prvi šolski dan se boste dijaki 1. letnikov vpisali v enotni komunikacijski kanal, zato s seboj prinesite mobilne telefone.
  • Vsi dijaki, ki prihajate v šolo iz smeri Senožeti, se morate posluževati rednih linij in ne avtobusnih prevozov, ki so namenjeni učencem OŠ Gradec. Ko bomo konec meseca septembra imeli natančne podatke o tem, koliko mest bo na šolskih avtobusih prostih, vas bomo o tem nemudoma obvestili.
  • Ostali dijaki se poslužujete prevozov na javnih linijah.
  • Vstop in gibanje po šoli je dovoljeno samo z obrazno masko.

Veselimo se srečanja z vami!