V petek, 8. 12. 2023, je preko spleta potekalo izbirno šolsko tekmovanje v ekoznanju za srednješolce. Tematski sklop za šolsko leto 2023/2024 je: ENERGETSKO-PODNEBNA PISMENOST. Tekmovanja se je udeležilo 27 dijakov.

Najbolj uspešni dijaki, ki nas bodo zastopali na državnem tekmovanju, 2. 2. 2024, so bili Jakob Zupančič, Lara Strah, Lara Jelen in Jurij Guna.

Čestitamo!   

Iztok Černe, prof.                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                     

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)